Šibenik: Osumnjičeni za krađu novca

Slika /PU_SK/SLIKE -novo/policija natpis2.jpg

Nakon dovršenog istraživanja protiv 34-godišnjaka i 46-godišnjakinje podnosi se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku

Foto: Ilustracija

Policijski službenici Policijske postaje Šibenik su proveli kriminalističko istraživanje nad 34-godišnjakom i 46-godišnjakinjom osumnjičenima za počinjenje kaznenog djela krađe na štetu dvojice 22-godišnjaka.

Sumnja se da je dana 11. veljače u Šibeniku, u svlačionici nogometnog kluba, osumnjičena 46-godišnjakinja kao zaposlenica, s ciljem pribavljanja protupravne imovinske koristi, iskoristila odsutnost oštećenog 22-godišnjaka te iz novčanika otuđila novčani iznos od 80 eura.
Također je utvrđeno da je dana 12. veljače u Šibeniku, u svlačionici nogometnog kluba, osumnjičeni 34-godišnjak kao zaposlenik, s ciljem pribavljanja protupravne imovinske koristi, iskoristio odsutnost oštećenog 22-godišnjaka te iz novčanika otuđio novčani iznos od 300 eura.

Nakon dovršenog istraživanja protiv osumnjičenih podnosi se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.

Priopćenja