Sažetak kaznenih djela

U vremenu od 23.rujna - 4.listopada nepoznati počinitelj je u Unešiću provalio u kuću 50-godišnjaka iz Splita i otuđio razni alat čija je vrijednost oko nekoliko tisuća kuna. Protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Kni 

U vremenu od 23.rujna - 4.listopada nepoznati počinitelj je u Unešiću provalio u kuću 50-godišnjaka iz Splita i otuđio razni alat čija je vrijednost oko nekoliko tisuća kuna. Protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Kninu.

6. listopada oko 21.15 sati u Srimi , u tamošnjoj trgovini , maskirani nepoznati počinitelj je uz prijetnju pištoljem počinio razbojništvo nad 38- godišnjom zaposlenicom od koje je iz trgovine otuđio zasad neutvrđen novčani iznos, te je također otuđio i njeno osobno vozilo. Protiv nepoznatog će počinitelja biti podnijeta kaznena prijava nadležnom Državnom odvjetništvu. 

Istog dana oko podneva nepoznati je počinitelj u Šibeniku u Ulici Stjepana Radića provalio u stan 63-godišnjakinje iz Šibenika pri čemu je iz stana otuđio manji novčani iznos i nakit manje  vrijednosti. Protiv nepoznatog će počinitelja biti podnijeta kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku.

Noću 6./7. listopada nepoznati počinitelj je u mjestu  Prvić Luka provalio u baraku iz koje je otuđio bušilice,te je vodom je polio više desetaka vreća sa cementom, na štetu 53-godišnjaka iz Vodica. Nastala  materijalna šteta je nekoliko desetaka tisuća kuna, a protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku.

U razdoblju od 23. rujna do 6. listopada nepoznati počinitelj je u mjestu Bilo otuđio građevinsku skelu koja je bila postavljena uz kuću, na štetu 62-godišnjaka iz Koške. Nastala materijalna šteta je više desetaka tisuća kuna, a protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku.

Tijekom noći 7./8.  listopada nepoznati počinitelj je na području mjesta Konjevrate, u ugostiteljskom objektu na štetu 19-godišnjakinje iz Šibenika iz torbice otuđio mobitel i manji novčani iznos. Protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava nadležnom Državnom odvjetništvu. 

7. listopada u večernjim satima na području Knina, nepoznati počinitelj je iz nezaključanog osobnog vozila otuđio prijenosno računalo, na štetu 21-godišnjaka iz Knina. Nastala materijalna šteta je nekoliko tisuća kuna, a protiv nepoznatog počinitelja slijedi kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Kninu.

 

 



Stranica