- Objavljeno: 20.02.2025.
Pregled dnevnih događaja
Proteklog dana na našem području od značajnijih sigurnosnih događaja prijavljene su dvije teške krađe i jedna krađa, kako slijedi:
- u vremenskom periodu od 31. listopada do 1. prosinca 2024.godine u Primoštenu, nepoznati je počinitelj otuđio osobni automobil vlasništvo 67-godišnjaka, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 4.000 eura,- u vremenskom periodu od 15. siječnja do 1. veljače u Čistoj Velikoj, nepoznati je počinitelj iz vinograda otuđio poljoprivredni stroj vlasništvo 53-godišnajka, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 300 eura,
- dana 18./19. veljače u Primoštenu, nepoznati je počinitelj iz neosiguranih prostorija zgrade u izgradnji otuđio više komada građevinskog alata, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 1.500 eura.
Protiv nepoznatih počinitelja će biti podnesena kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku, a policija provodi izvide u cilju njihovog otkrivanja.