45-godišnjak osumnjičen za oštećenje tuđe stvari

Slika /PU_SK/SLIKE -novo/krim policija.jpg

Nakon provedenog istraživanja protiv 45-godišnjaka bit će podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku

Foto: Ilustracija

​Policijski službenici Policijske postaje Vodice proveli su kriminalističko istraživanje nad 45-godišnjakom osumnjičenim za počinjenje kaznenog djela oštećenja tuđe stvari.

Sumnjiči ga se da je u vremenskom razdoblju od 18. do 20. lipnja 2026. godine kao korisnik objekta u Vodicama vlasništvo tvrtke iz Vodica, u unutrašnjosti objekta oštetio električne instalacije, radijatore, sanitarnu opremu te više komada vrata i dovratnika, čime je počinjenja materijalna šteta u iznosu od više tisuća eura.

Nakon provedenog istraživanja, protiv 45-godišnjaka bit će podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.
 

Priopćenja