Proteklog dana na našem području od značajnijih sigurnosnih događaja prijavljene su dvije krađe, kako slijedi:
- u vremenskom periodu od listopada 2024. godine do 26. srpnja 2025. godine u Tribunju, nepoznati je počinitelj iz dvorišta kuće u vlasništvu 52-godišnjeg državljanina SAD-a otuđio građevinsko željezo i pomoćnu montažnu kućicu, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 3.000 eura,
- dana 22. srpnja u Pirovcu, nepoznati je počinitelj iskoristi nepažnju maloljetne osobe te otuđio tablet računalo, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 200 eura.
Protiv nepoznatih počinitelja će biti podnesena kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku, a policija provodi izvide u cilju njihovog otkrivanja.
Priopćenja