Pregled dnevnih događaja

Proteklog dana na našem području od značajnijih sigurnosnih događaja prijavljena je prijevara i krivotvorenje isprava, kako slijedi:

Policijski službenici Policijske postaje Vodice su zaprimili kaznenu prijavu od 47-godišnjeg austrijskog državljanina za kazneno djelo prijevare i krivotvorenje isprave.

Naime, 6. ožujka u Tisnom, nepoznati je počinitelj temeljem lažnog ugovora o zakupu brodice vlasništvo 47-godišnjeg austrijskog državljanina, brodicu upisao u upisnik brodova u Lučkoj kapetaniji u Tisnom na ime korisnika tvrtke iz Pirovca koja se bavi iznajmljivanjem brodova te na taj način onemogućio korištenje brodice oštećenom 47-godišnjaku.

Protiv nepoznatih počinitelja će biti podnesena kaznena prijava Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku, a policija provodi izvide u cilju njihovog otkrivanja.
 

Pisane vijesti